قالیشویی در شهر جدید هشتگرد

قالیشویی در شهر جدید هشتگرد

 خدمات قالیشویی در شهر جدید هشتگرد


پاک کردن لکه های مختلف از روی فرش یکی از مشکلاتی است که بسیاری از خانم های خانه دار با آن مواجه میشوند و شمایی که الان در حال مطالعه این مطلب می‌باشید، به همین دلیل است که می خواهید راهی برای پاک کردن لکه هایی که ناشی از ریختن مواد غذایی بر روی فرش ایجاد شده است، پیدا کنید.

حال میخواهیم انواع روش های عملی که برای تمیز کردن لکه های روی فرش وجود را برای شما توضیح دهیم که با بهره مندی از این روشهامی توانید لکه هایی که بر روی فرش های ماشینی یا فرش دستبافی وجود دارد و ظاهر بدی ایجاد کرده اند، حل کنید. در ابتدا باید بگیم که یکی از روش های خوب برای شستشوی فرش سپردن آن قالیشویی در شهر جدید هشتگرد میباشد.

نحوه پاک کردن لکه از روی فرش در قالیشویی شهر جدید هشتگرد

برای تمیز کردن لکه‌های روی فرش می‌توانید از روش‌های زیر استفاده کنید:

استفاده از مواد شوینده خاص

شوینده‌های مخصوصی برای تمیز کردن لکه های روی فرش‌ها وجود دارند. می‌توانید یک شوینده مناسب برای نوع فرش خود پیدا کنید و با دنبال کردن دستورالعمل‌های روی بسته، لکه را تمیز کنید. قالیشویی چهارباغ زیر نظر کارخانه قالیشویی کوهسار می باشد. برای دریافت خدمات قالیشویی در چهارباغ با ما در تماس باشید.

استفاده از محلول‌های خانگی

برخی محلول‌های خانگی مثل جوش شیرین، آب اکسیژنه، سرکه سفید، می‌توانند به عنوان ماده ای برای تمیز کردن لکه‌های فرش مورد استفاده قرار بگیرند. قبل از استفاده از هر کدام از این مواد، باید آن‌ها را بر روی یک قسمت کوچکی از فرش تست کنید تا از صدمات به فرش جلوگیری کنید. قالیشویی در سهیلیه یکی از شعب قالیشویی کوهسار می باشد. جهت دریافت خدمات قالیشویی با ما در ارتباط باشید.

استفاده از مواد جذب‌کننده لکه

برخی مواد جذب‌کننده لکه می‌توانند به عنوان روش تمیز کننده موثر برای لکه‌های روی فرش استفاده شوند.

خدمات قالیشویی در شهر جدید هشتگرد
خدمات قالیشویی در شهر جدید هشتگرد

استفاده از روش‌های دیگر

برخی لکه‌ها مثل چای، قهوه و جوشانده‌های گیاهی ممکن است با استفاده از روش‌های خشک تمیز شوند. می‌توانید با استفاده از کاغذ صاف یا دستمال مرطوب، لکه را خشک کنید و سپس با استفاده از مواد جذب‌کننده خشک مثل جوش شیرین لکه را تمیز کنید. در هر صورت، پیشنهاد می‌شود قبل از استفاده از هر روشی، ابتدا روی یک قسمت کوچکی از فرش تست کنید تا از صدمات بیشتر به قالی جلوگیری شود. قالیشویی در سرخاب ارائه دهنده انواع خدمات قالیشویی در قالیشویی کوهسار می باشد. برای دریافت خدمات قالیشویی با ما در تماس باشید.

در صورتی که با بکار بردن هر کدام از این روش ها نتونستید لکه هایی که بر روی فرش وجود دارد را تمیز کنید میتوانید از خدمات لکه بری قالیشویی در شهر جدید هشتگرد استفاده کنید. محلول هایی که برای تمیز کردن لکه های فرش مناسب میباشند با مخلوطی از شامپو فرش و آب داغ می توانید لکه های چای، لکه های غذایی چرب، نوشابه را به راحتی پاک کنید.

استفاده از محلول آمونیاک برای تمیز کردن لکه های قدیمی

یکی از مشکلاتی که برای همه ما پیش آمده است وجود لکه های قدیمی بر روی فرش است. معمولاً به دلیل فراموشی یا سختی لکه را تا زمانی که کهنه شود رها می کنیم و این باعث می شود که لکه برای مدت طولانی روی پارچه فرش بماند. این کار حذف لکه را برای شما دشوار می کند. در صورت نیاز به خدمات قالیشویی در کمالشهر با قالیشویی کوهسار در تماس باشید. قالیشویی کوهسار بهترین قالیشویی در کمالشهر می باشد.

محلول آمونیاک بهترین ماده برای تمیز کردن لکه های قدیمی و سخت است. همانطور که می دانید استنشاق آمونیاک برای ریه ها و سلامت انسان مضر است، بنابراین هنگام استفاده از آمونیاک حتما بینی و دهان خود را با ماسک یا پارچه بپوشانید. می توانید آمونیاک را روی لکه بریزید، چند دقیقه صبر کنید تا به خوبی با لکه کار کند و سپس با یک پارچه نخی لکه را پاک کنید. آمونیاک همچنین این خاصیت را دارد که فرش شما را درخشان کند. به هیچ عنوان آمونیاک را با مواد شیمیایی مخلوط نکنید زیرا احتمال خروج گاز سمی از آن وجود دارد و برای شما خطرناک خواهد بود.

استفاده از سرکه سفید برای پاک کردن انواع لکه در قالیشویی شهر جدید هشتگرد

لکه تخم مرغ

لکه تخم‌مرغ لکه‌ای است که ممکن است در اثر شکسته شدن تخم مرغ و ریخته شدن مایع تخم‌مرغ بر روی فرش ایجاد شود. زرده و سفیده تخم مرغ می توانند باعث ایجاد لکه چسبناک شوند، بنابراین اجازه ندهید که لکه کهنه شود. سرکه سفید و آب ولرم می تواند برای از بین بردن لکه تخم مرغ بسیار مفید باشد. یک دستمال سفید می تواند به شما در از بین بردن این لکه کمک کند. اگر هنوز آثار لکه تخم مرغ را می بینید، می توانید از صابون نیز استفاده کنید و سپس کف کف را با آب ولرم بپوشانید. جهت دریافت خدمات قالیشویی در لشگرآباد با قالیشویی کوهسار در ارتباط باشید. برای دریافت خدمات قالیشویی در لشگرآباد با ما تماس بگیرید.

لکه های رنگ و جوهر

پاک کردن لکه های فرش با جوهرهای رنگی ممکن است کمی سخت باشد، اما سرکه سفید نیز در اینجا کمک می کند و می تواند از شر این لکه خلاص شود. سرکه سفید را با آب لیمو مخلوط کنید و از این محلول برای از بین بردن لکه های رنگ و جوهر رنگی استفاده کنید.

لکه های ناشی از ریخته شدن آبمیوه روی فرش

شربت لیمو یک لکه بسیار چسبنده است، بنابراین باید فورا دست به کار شوید. مواد لازم برای پاک کردن این لکه از روی فرش: سرکه سفید، نمک، بطری اسپری، حوله سفید و اتو که باید در دست بگیرید. سرکه سفید را داخل بطری بریزید و روی لکه نمک بپاشید. حالا می توانید سرکه سفید را روی لکه اسپری کنید. برای جذب لکه بهتر است محلول را با دستمال های جاذب خیس کنید. توصیه می شود دستمال را روی فرش نکشید. قالیشویی در افشاریه بهترین قالیشویی کوهسار می باشد. در صورت نیاز به خدمات قالیشویی در افشاریه با ما در تماس باشید.

سپس حوله سفید را روی محلول ریخته شده قرار دهید و اتو داغ را روی آن بمالید تا حوله سفید به خوبی جذب لکه شود. ما به شدت توصیه می کنیم از یک حوله سفید استفاده کنید، زیرا حوله های رنگی می توانند هاله ای را در اطراف ایجاد کنند. در صورتی که با بکار بردن هر کدام از این روش ها نتونستید لکه هایی که بر روی فرش وجود دارد را تمیز کنید میتوانید از خدمات لکه بری قالیشویی در شهر جدید هشتگرد استفاده کنید. قالیشویی مهستان زیر نظر کارخانه قالیشویی کوهسار ارائه دهنده انواع خدمات قالیشویی با بهترین مواد شستشو می باشد.

قیمت قالیشویی در شهر جدید هشتگرد
قیمت قالیشویی در شهر جدید هشتگرد

ترفندهای برای پاک کردن لکه در قالیشویی شهر جدید هشتگرد

حال علاوه بر استفاده از محلول ها و ترکیب های مختلف برای از بین بردن لکه ها، می توانید از چند ترفند نیز استفاده کنید و برخی از لکه ها را به همین روش پاک کنید. برای دریافت خدمات قالیشویی در هشتگرد با قالیشویی کوهسار در تماس باشید. قالیشویی کوهسار ارائه دهنده خدمات قالیشویی در هشتگرد می باشد.

روشی برای پاک کردن لکه های آدامس از روی فرش

لکه های لثه را نمی توان با محلول از بین برد و حتی اگر با محلول پاک شود، انتظارات شما برآورده نمی شود. بهتر است از یک تکه یخ در داخل پلاستیک استفاده کنید. یخ می تواند آدامس را خالی کند، بنابراین می توانید به راحتی آدامس را جدا کنید.

روشی برای پاک کردن لکه های لوازم آرایش از روی فرش

لوازم آرایشی مانند لاک ناخن، رنگ مو و … به راحتی با لکه برها پاک می شوند و به مواد خاصی نیاز ندارند. قالیشویی در کردان از شعب قالیشویی کوهسار می باشد. قالیشویی کوهسار در محدوده کردان خدمات رسانی دارد.

روشی برای از بین بردن لکه نیکوتین و تنباکو از روی فرش

گلیسیرین بهترین انتخاب برای از بین بردن لکه های نیکوتین و تنباکو است. مقدار مناسب گلیسیرین را روی لکه بریزید و سپس با یک پارچه مرطوب آن را به آرامی پاک کنید. در صورتی که با بکار بردن هر کدام از این روش ها نتونستید لکه هایی که بر روی فرش وجود دارد را تمیز کنید میتوانید از خدمات لکه بری قالیشویی در شهر جدید هشتگرد استفاده کنید.

ترفندهای پاک کردن لکه در قالیشویی شهر جدید هشتگرد چیست؟

در این مقاله به بررسی ترفندهای برای پاک کردن لکه در قالیشویی شهر جدید هشتگرد به طور کامل پرداخته ایم با ما همراه باشید.

بهترین قالیشویی در شهر جدید هشتگرد کدام قالیشویی می باشد؟

کارخانه قالیشویی کوهسار بهترین قالیشویی در شهر جدید هشتگرد می باشد. برای دریافت خدمات قالیشویی با ما در تماس باشید.

5/5 - (5 امتیاز)

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.