قالیشویی در خور

قالیشویی در خور

خدمات قالیشویی خور

قالی از وسایلی است که تمیزی آن بسیار به چشم می آید و نزدیک های عید اولین موردی که به نظرمان می آید تا آن را بشوییم فرش است. شستن فرش از قدیم تا کنون تغییراتی داشته است در گذشته زنان فرش ها لول شده ی کثیف را بر روی بام ها می بردند و به شستشوی آن ها با تی ها و شوینده ها می پرداختند سپس بر روی بام ها پهن می کردند تا خشک شود.

مزیت این روش ضدعفونی شدن فرش ها بود اما اکنون دیگر خیلی کم فرش ها به صورت دستی شسته می شوند و تمام کارهای شستشو و خشک شدن فرش ها توسط دستگاه های پیشرفته ی قالیشویی ها انجام می شود. در قدیم استرس پارگی یا کثیف شستن فرش ها را نداشتیم اما اکنون یکی از مشکلات همه ی ما پیدا کردن یک قالیشویی خوب و مورد اعتماد است. ما دراین مقاله از سایت قالیشویی کوهسار به بررسی ویژگی های یک قالیشویی خوب می پردازیم با ما همراه باشید.

شستشوی فرش در قالیشویی خور

شتشوی زیاد فرش ها باعث آسیب به بافت و تاروپود فرش می شود سعی کنید فرش هایتان را با دستمال خیس پاک کنید یا با جاروبرقی های مکش پایین به گرد گیری آن بپردازید با این کار قالی هایتان کمتر کثیف می شوند و دیگر نیازی نیست که مدام آن ها را بشویید. کمتر شستن فرش ها علاوه بر زیبایی باعث افزایش طول عمر قالی می شود

شما می توانید سال های بیشتری فرش هایتان را داشته باشید. اما اگر به هر روشی فرش هایتان تمیز نشد و شما غیر از شستشو راه دیگری را نداشتید پاراگراف بعدی را با دقت مطالعه کنید. کارخانه قالیشویی کوهسار بهترین قالیشویی در چهارباغ خدمات شستشوی انواع فرش را با بهترین مواد شستشو و قیمت مناسب انجام می دهد جهت دریافت خدمات قالیشویی می توانید با کارخانه قالیشویی کوهسار تماس بگیرید.

خدمات قالیشویی در خور
خدمات قالیشویی در خور

شستشو دستی یا قالیشویی؟

درست است که قالیشویی ها کار را آسان کرده اند و دیگر نیاز نیست مانند قدیم فرش های سنگین را بر روی بام ها برده و شستشو دهیم اما قالیشویی ها هم مشکلات را به وجود آورده اند. پیشنهاد ما این است که خودتان به شستشوی فرش ها با تی ها و شوینده های مناسب بپردازید. توجه داشته باشید که تی را به لبه های فرش نکشید چرا که ممکن است سبب پارگی آن شود همچنین شوینده باید به گونه باشد که علاوه بر قدرت پاک کنندگی بالا به فرش ضرری نرساند.

اگر به هر دلیلی نتوانستید فرش هایتان را خودتان و به روش دستی شستشو دهید حتما فرش هایتان را به یک قالیشویی مطمئن و خوب با دستگاه های سالم بسپارید تا در کمترین زمان ممکن به شستشوی فرش هایتان بپردازند. سعی کنید قالیشویی مد نظرتان ویژگی های زیر را داشته باشد. کارخانه قالیشویی کوهسار قالیشویی خوب در برغان خدمات خود را با مناسب ترین قیمت ارائه می دهد در صورتی که به دنبال یک قالیشویی معتبر با هزینه مناسب در برغان می گردید کارخانه قالیشویی کوهسار بهترین انتخاب می باشد.

ویژگی های قالیشویی در خور

امروزه به دلیل زیادی کار و مشغله های روزانه نمی توان انتظار داشت که فرش را به خدمت قالیشویی ببریم و سپس بازگردانیم به همین خاطر اولین ویژگی یک قالیشویی خوب داشتن خدمات حمل و نقل به طور صحیح است. یعنی قالیشویی باید یک ماشین مناسب جهت حمل فرش ها به قالیشویی و سپس به صورت کاور شده و بدون آسیب زدگی تحویل مشتری دهد.

همچنین دادن رسید به مشتری از ویژگی های یک قالیشویی مطمئن و قابل اعتماد است. از دیگر ویژگی های یک قالیشویی خوب داشتن دستگاه ها و تجهیزات سالم و پیشرفته است تا کمترین آسیبی به فرش وارد نشود. یکی از ویژگی های مهم و اصلی قالیشویی جدا شستن فرش ها می باشد. افراد یک قالیشویی باید بدانند که نمی شود تمامی فرش ها را با یک روش شستشو داد به عنوان مثال فرش های دستباف از تاروپود حساس و رنگ پذیری برخوردارند.

به همین خاطر باید با روش ها و دستگاه های خاص فرش دستباف و شوینده های با کیفیت و مخصوص به شستشوی فرش های دستباف پرداخته شود این در حالی است که فرش های ماشینی به دقت و حساسیت آن چنانی نیاز ندارند. لازم به ذکر است که در قالیشویی خور این مورد به خوبی رعایت می شود و تا کنون هیچ گزارشی از آسیب به فرش ثبت نشده است. خدمات کامل و خوب هم از ویژگی های یک قالیشویی خوب می باشد خدماتی همچون رفوگری، تثبیت رنگ، ریشه زنی و… .

برخی از افراد نگران شرعی نبودن آب قالیشویی هستند اما باید بدانید که در یک قالیشویی مورد اعتماد با سال ها تجربه و سابقه مانند قالیشویی خور آب تامین شده برای شستشوی فرش ها از چاه تعمین می شود که علاوه بر اینکه کاملا شرعی است، پاکیزه هم می باشد به طوری که فرش پس از شستشو دچار لکه و کثیفی نیست. برای دریافت خدمات بهترین قالیشویی در مهستان با کارخانه قالیشویی کوهسار تماس بگیرید. کارخانه قالیشویی کوهسار بهترین قالیشویی در منطقه مهستان می باشد.

قیمت خدمات قالیشویی در خور
قیمت خدمات قالیشویی در خور

کارخانه قالیشویی کوهسار قالیشویی خوب در گرمدره با استفاده از مواد شوینده و تجهیزات حرفه‌ای، فرش‌های شما را به صورت کامل و با کیفیت شستشو می‌دهد. در صورت نیاز به خدمات قالیشویی خوب در گرمدره با کارخانه قالیشویی کوهسار تماس بگیرید.

هزینه شستشوی فرش در قالیشویی خور

هر شش ماه یک بار اتحادیه صنف قالیشویی تمامی قیمت های فرش های دستباف، ماشینی، ابریشمی و… را تعیین می کند و به قالیشویی های معتبر هم باید آن را رعایت کنند. اما در برخی موارد قیمت ها بر اساس اتحادیه تعین نمی شود چرا که خدمات اضافی و دیگر فاکتور ها بر روی قیمت تاثیر گذار هستند و باعث افزایش قیمت شستشو می شوند. عواملی که می توانند بر روی قیمت شستشو تاثیر گذار باشند :

  • نوع شامپو یا پودری که برای شستشوی فرش استفاده می شود.
  • انجام خدماتی همچون رفوگری، ریشه زنی، تثبیت رنگ و…
  • در برخی از قالیشویی ها هزینه حمل و نقل فرش رایگان است اما در برخی دیگر محاسبه می گردد.
  • کارشناسی فرش

قالیشویی در خور

در این قالیشویی تمامی خدماتی از جلمه رفع سوختگی، چرم دوزی، رفع پوسیدگی و… با نازل ترین قیمت ها انجام می شود. همچنین هر گونه فرش، موکت، مبلمان، تابلوفرش و… با بهترین دستگاه ها و روش ها شستشو می شود. لازم به ذکر است که در این قالیشویی ها علاوه بر افراد با تجربه و مجرب در زمینه ی شستن قالیشویی ها، کارشناسانی برای تعین روش و شوینده ی مناسب هر فرش وجود دارد.

در این مقاله از سایت قالیشویی کوهسار به بررسی ویژگی های یک قالیشویی خوب پرداختیم چرا که همانطور که می دانید انتخاب قالیشویی می تواند بر روی فرش تاثیر گذار باشد و اگر به خوبی و درستی انجام نشود ممکن است فرش دچار پارگی یا شکستگی شود همچنین پیش آمده که فرش به خوبی شسته نشده و روی آن لکه و کثیفی وجود داشته است. پس مطالب این مقاله را به خوب مطالعه کنید و یک قالیشویی خوب انتخاب کنید. جهت دریافت خدمات قالیشویی خوب در کرج با کارخانه قالیشویی کوهسار در تماس باشید. کارخانه قالیشویی کوهسار در محدوده کرج خدمات رسانی دارد.

بهترین قالیشویی در خور با کیفیت بالا و قیمت مناسب کدام قالیشویی می باشد؟

کارخانه قالیشویی کوهسار بهترین قالیشویی در خور با کیفیت بالا و قیمت مناسب می باشد. در صورت نیاز به خدمات قالیشویی در خور با ما تماس بگیرید.

قالیشویی خور چه خدماتی را به مشتری ارائه می دهد؟

شستشوی انواع فرش با دقت بالا توسط افراد با تجربه متخصص، شستشوی تخصصی انواع مبلان با حضور در محل و استفاده از دستگاه های مخصوص، انجام تمام اقدامات مربوط به ترمیم و رفو فرش از جمله چرم دوزی، ریشه بافی و لکه گیری از خدمات قالیشویی خور می باشد.

5/5 - (6 امتیاز)

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.