قالیشویی در کردان

قالیشویی کردان

خدمات قالیشویی در کردان

قالیشویی کردان با بهره مندی از کادر مجرب و متخصص افتخار دارد تا کلیه خدمات مربوط به انواع فرش و مبلمان را به همشهریان محترم ارائه کند. این خدمات تحت نظارت و با مجوز اتحادیه و با نرخ مصوب ارائه می گردند. در حوزه فرش، خدماتی همچون لکه گیری، ریشه بافی، رفو و ترمیم، شیرازه دوزی و چرم دوزی انجام می شود. شستشو فرش ها نیز به صورت کاملا اصولی و مکانیزه صورت می گیرد.

روش های نگهداری از فرش دستباف در قالیشویی کردان

فرش های دستباف یکی از فرش های گرانقیمت و محبوب در بین سایر فرش ها هستند که طرفداران مختص به خود را دارند. این نوع فرش بعلت گرانقیمت بودن و ظریف بودن الیاف آنها بایستی بخوبی نگهداری و و طبق روش های اصولی قالیشویی در کردان شستشو شوند. فرش‌های دستباف با الیاف طبیعی بافته می‌شوند.

بنابراین در صورت عدم محافظت مناسب، به مرور زمان ساییده یا از بین می‌روند یا ساختار آن‌ها تغییر می‌کند و رنگ‌های آن به تدریج کم‌ رنگ می‌شود. در اینجا چند نکته برای بدترین فرش دستباف شما در طول زمان آورده شده است. کارخانه قالیشویی کوهسار قالیشویی خوب در هشتگرد با بهره مندی از کادر مجرب و متخصص افتخار دارد تا کلیه خدمات مربوط به انواع فرش دستباف را به همشهریان محترم ارائه کند.

بهترین قالیشویی کردان
بهترین قالیشویی کردان

عوامل موثر در آسیب رساندن به فرش دستباف

مهمترین عواملی که در طولانی مدت فرش را تحت تأثیر قرار می دهد می تواند در معرض نور، رطوبت بالا و حملات جزئی حشرات مانند بید و انگل باشد.

نور خورشید

اگر فرش دستباف شما به طور دائم در معرض نور خورشید باشد، به تدریج در اثر واکنش های طبیعی به نور خورشید به ویژه اشعه ماوراء بنفش رنگ می گیرد و به مرور زمان الیاف آن استحکام و دوام خود را از دست می دهد. البته قابل ذکر است که مواد اولیه مورد استفاده برای فرش دستباف کیفیت بهتری خواهد داشت، این روند بسیار کندتر خواهد بود و همچنین رنگرزی طبیعی نیز بسیار موثر خواهد بود. حتی الامکان فرش را از قرار گرفتن در معرض نور خورشید و اشعه ماوراء بنفش دور نگه دارید.

رطوبت

عامل دیگر وجود رطوبت است که باعث تغییر ساختار الیاف و کاهش مقاومت آن می شود. همچنین رطوبت زیاد باعث رشد قارچ ها و باکتری ها در سطح فرش می شود که برای بافت فرش بسیار خطرناک است. از طرفی اگر فرش دستباف شما در جای کاملا خشک باشد باعث خشک شدن و شکستگی فرش می شود. بنابراین فرش باید در محدوده رطوبتی مناسب 40 تا 50 درصد قرار گیرد.

حشرات موذی

عامل دیگر وجود حشرات کوچک به خصوص بید است که در اثر قرار گرفتن طولانی فرش در محیط تاریک و مرطوب ایجاد می شود. این محیط برای رشد بید بسیار مناسب است که آسیب جدی به فرش دستباف وارد می کند. در واقع فرش دستباف باید در محیطی با نور و رطوبت مناسب قرار گیرد. بسیاری از فرش ها در محیط تاریک و مرطوب بهتر نگهداری می شوند و پس از مدتی صاحب آن متوجه آسیب شدید آن شده و فرش آسیب جدی دیده است.

همچنین فرش شما باید به دور از آسیب های ناشی از آلودگی نگهداری شود. برای این کار فقط دوره های سطحی و عمیق گرد و غبار باید از بین برود. اگر در خانه خود فرش دستباف دارید میتوانید برای شستشوی اصولی آن به قالیشویی در کردان مراجعه کنید. کارخانه قالیشویی کوهسار بهترین قالیشویی در برغان با کیفیت تضمینی و قیمت مناسب می باشد در صورت نیاز به خدمات قالیشویی در منطقه برغان می توانید با کارخانه قالیشویی کوهسار تماس بگیرید.

خدمات قالیشویی در کردان
خدمات قالیشویی در کردان

نکاتی برای نگهداری از فرش دستباف در قالیشویی کردان


بهتر است جای فرش را هر چند وقت یکبار که دوست دارید عوض کنید و همیشه آنها را بچرخانید تا جابجا شوند.
اگر محیط مرطوب ندارید، فرش خود را مستقیماً روی زمین قرار ندهید و یک تخت را زیر آن بیندازید و هر چند وقت یکبار آن را در هوای آزاد بگذارید. با استفاده از جاروبرقی روزانه سطح فرش را تمیز کنید. جاروبرقی می تواند به دلیل فشار طولانی مدت هوا به فرش آسیب برساند. اما اگر روی فرش خود گرد و غبار زیادی دارید، می توانید از جاروبرقی برای پاک کردن آن استفاده کنید تا کثیفی بین گره ها پاک شود.

گاهی لازم است فرش به اصطلاح پاره شود، یعنی با دستمال های مرطوبی که محکم فشرده می شود، گرد و غبار از روی آن پاک می شود. فرش ایرانی اشیایی با ارزش و زنده است که نگهداری از آنها باید با دقت و احتیاط انجام شود تا زیبایی و ارزش آن حفظ شود. آنها باید به خوبی و به درستی از جذابیت خود در طول زمان محافظت شوند. کارخانه قالیشویی کوهسار قالیشویی خوب در سرخاب خدمات شستشوی فرش دستباف را با بهترین کیفیت انجام می دهد جهت دریافت خدمات قالیشویی در سرخاب با ما تماس بگیرید.

رفع سوختگی فرش در قالیشویی کردان

سوختگی یا سوختگی آسیب جدی است که ممکن است باعث تخریب بافت فرش به ویژه فرش دستباف شود. اما راه حل های مختلفی برای رفع یا حداقل کاهش آسیب های ناشی از سوختگی وجود دارد. اگر سوختگی کوچک باشد، می توان به راحتی با روش هایی مانند ترمیم و ترمیم آن را برطرف کرد. اما متاسفانه بیشتر سوختگی ها عمیق بوده و باعث سیاه شدن الیاف فرش می شود. اگر جای سوختگی عمیق باشد، امکان ترمیم فرش و بازگرداندن آن به حالت اولیه وجود ندارد.

سوزاندن فرش با لکه شمع

اگر فرش یا فرش در اثر لکه شمع آسیب دید، باید به محض ریختن آن، آن را تمیز کنید. می توانید این کار را با یک حوله نخی یا حوله کاغذی انجام دهید. در هر شرایطی حوله را روی فرش پاک کنید زیرا ممکن است به داخل الیاف نفوذ کند. فقط با فشار دادن دست روی حوله خشک می توانید این قسمت را خشک کنید.

روش بعدی برای از بین بردن لکه شمع از روی فرش، تراشیدن آن با قاشق است. سپس یک پارچه یا حوله کاغذی سفید را روی لکه قرار دهید و آن را به آرامی اتو کنید. می توانید یک محلول لکه بر قوی با صابون ظرفشویی مایع درست کنید اما نباید خمیری باشد. آن را به خوبی با آب مخلوط کنید و روی قسمت سوخته پاک کنید. قالیشویی در افشاریه و هشتگرد و برغان و شنده زیر نظر کارخانه قالیشویی کوهسار خدمات رسانی می کنند برای دریافت خدمات قالیشویی با ما در تماس باشید.

هزینه قالیشویی در کردان
هزینه قالیشویی در کردان

رفع لکه های زرد از فرش سوخته در قالیشویی کردان

درمان های خانگی در از بین بردن لکه زرد فرش سوخته بسیار موثر است. برای اکثر ایرانیان به دلیل آداب و رسوم سنتی غذا خوردن، در صورت سهل انگاری، دیگ داغ فرش را می سوزاند و لکه زردی به جا می گذارد. برای خلاص شدن از شر این لکه های زرد باید اسکاچ مرطوب را روی قسمت سوخته پاک کنید. این ممکن است باعث ایجاد برخی مواد کرکی روی فرش شود.

بنابراین، می توانید سوختگی را با قیچی خرد کرده و برش دهید. پیاز می تواند لکه های زرد ناشی از سوختگی فرش را نیز کاهش دهد. پیروی از تمام این نکات و ترفندها به شرطی قابل اجرا است که بلافاصله پس از سوختگی اقدام کنید، در غیر این صورت درمان های خانگی کارساز نیستند. جهت دریافت خدمات قالیشویی خوب در گرمدره با کارخانه قالیشویی کوهسار تماس بگیرید. کارخانه قالیشویی کوهسار خدمات قالیشویی را با بهترین کیفیت در گرمدره ارائه می دهد.

ویژگی های قالیشویی کردان
ویژگی های قالیشویی کردان

قالیشویی در کردان

در این مقاله سعی کردیم تمام روش های موثر برای نگهداری، شستشوی فرش در قالیشویی در کردان و روشهای از بین بردن سوختگی از فرش را توضیح دهیم. با رعایت این نکات به راحتی می توانید فرش خود را که دچار کثیفی و سوختگی عمیق نشده است را بخوبی شستشوی، تعمیر و ترمیم کنید. مشاوران ما در نیز می توانند پاسخگوی سوالات شما در زمینه خدمات مراقبت از فرش باشند. کارخانه قالیشویی کوهسار بهترین قالیشویی شنده ارائه دهنده انواع خدمات قالیشویی و رفوگری و رفع لکه های فرش با کیفیت بالا در شنده می باشد. برای دریافت خدمات قالیشویی با ما در تماس باشید.

هزینه قالیشویی کردان

برای اطلاع از هزینه قالیشویی در کردان با کارخانه قالیشویی کوهسار تماس بگیرید. قالیشویی کوهسار با مجوز رسمی از اتحادیه قالیشویان، بیش از ده سال است که در حال خدمت رسانی به همشهریان محترم است. افتخار ما در این مدت رضایت و خشنودی همیشگی مشتریان بوده است که انگیزه ما را در کار خود مضاعف نموده است.

بهترین قالیشویی در کردان با قیمت مناسب و خدمات تضمینی کدام قالیشویی می باشد؟

کارخانه قالیشویی کوهسار بهترین قالیشویی در کردان ارائه دهنده انواع خدمات قالیشویی با کیفیت تضمینی و قیمت مناسب می باشد. در صورت نیاز به خدمات قالیشویی در کردان با ما تماس بگیرید.

هزینه خدمات شستشوی فرش در قالیشویی کردان چگونه می باشد؟

قالیشویی کردان تمام قیمت ها را بر اساس نرخ مصوب اتحادیه اعلام می کند همواره توجه به مشتریان و دریافت حداقل دستمزد ممکن از اهداف قالیشویی کوهسار بهترین قالیشویی کردان می باشد.

5/5 - (3 امتیاز)

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.