قالیشویی در لشگرآباد

قالیشویی در لشگرآباد

خدمات قالیشویی در لشگرآباد

فرش یکی از تاثیرگذارترین و محوری ترین عناصر دکوراسیون منزل است. طرح و نقش یکی از عوامل اصلی در خرید و انتخاب فرش است که آن را در اولویت اصلی اکثر افراد قرار داده است. داشتن فرش کثیف و لکه دار باعث بی ریخت شدن دکوراسیون داخلی خانه و خجالت کشیدن صاحب خونه در هنگام داشتن مهمون می باشد.

به همین خاطر ما سعی میکنیم که اولا از خرید فرش های روشن خودداری کنیم و در صورت داشتن چنین فرش هایی بایستی خیلی مواظب باشید. طبیعتا همه فرش های چه رنگ روشن و چه رنگ های تیره نیاز به شستشوی خوب دارند تا هر چه کثیفی، گرد و غبار در فرش پنهان شده است بخوبی تمیز شوند.

امروزه اکثر مردم بعلت روی آوردن به زندگی شهرنشینی و بعلت نبود جا شستن فرش ها را به قالیشویی در لشگر آباد میسپارند. شرکت های قالیشویی زیادی در تهران وجود دارند که خدمات قالیشویی، مبل شویی چه در محل و چه در کارخانه رو انجام میدهند که قالیشویی در لشگر آباد یکی از این قالبشویی هایی است و آماده چنین خدماتی به همشهریان عزیز تهرانی خود می باشد.

ویژگی های قالیشویی در لشگرآباد

در واقع شستن فرش فرآیند بسیار مثبتی برای نگهداری و ماندگاری فرش است به شرطی که به روش صحیح و با مواد شوینده مناسب انجام شود، در این صورت بهتر است قالیشویی متخصص این کار را همچون قالیشویی در لشگر آباد انجام دهد. در شستشوی فرش دستباف به احتمال زیاد روی رنگ های آن قابل توجه است که ممکن است با فرآیند رنگرزی مناسب لکه دار شود که در نتیجه باعث تداخل با یکدیگر و پارگی فرش در هنگام شستشو می شود.

البته مهم است که از شوینده های شیمیایی نامناسب که رنگ ها را از بین می برند استفاده نکنید و از شوینده های مناسب با PH پایین و آب ولرم استفاده کنید. همچنین می توانید از نرم کننده های مخصوص استفاده کنید که فرش را بادوام و نرم و صاف می کند. پس از شستن فرش باید در مقابل نور خورشید قرار گیرد تا کاملا خشک شود. کارخانه قالیشویی کوهسار بهترین قالیشویی در شهر جدید هشتگرد می باشد. برای دریافت خدمات قالیشویی و رفوگری با ما در ارتباط باشید.

نحوه از بین بردن بوی رطوبت از فرش در قالیشویی لشگرآباد

گاهی ممکن است فرش توسط مایعات مختلف مرطوب شود. در این صورت ممکن است بوی کپک زدگی ایجاد کند که برای اعضای خانواده ناخوشایند باشد، در حالی که فرش مرطوب به دلیل تجمع قارچ ها، هوای داخل خانه را با اسپورهای کپک آلوده می کند. در مقاله حاضر سعی شده است راهکارهای موثری برای از بین بردن بوی رطوبت از فرش ارائه شود. قالیشویی شنده زیر نظر کارخانه قالیشویی کوهسار ارائه دهنده انواع خدمات قالیشویی با قیمت مناسب می باشد. برای دریافت خدمات با ما در تماس باشید.

خدمات قالیشویی در لشگرآباد
خدمات قالیشویی در لشگرآباد

چه چیزی باعث مرطوب شدن فرش می شود؟

ساختار فرش از چندین لایه مختلف تشکیل شده است و نفوذ مایعات مختلف به لایه ها و بافت فرش منجر به تجمع میکروب ها و آلودگی ها می شود. اگر این رطوبت به سرعت از بین نرود، در نهایت بوی ناخوشایندی ایجاد می کند. دلایل مختلفی مانند رطوبت هوا، نفوذ نم و رطوبت از کف و ریختن انواع مایعات باعث مرطوب شدن فرش می شود.

لازم به ذکر است که محلی که رطوبت در آن نفوذ کرده است باید بلافاصله خشک شود تا به بافت فرش آسیبی وارد نشود. در صورتی که فرش به مدت طولانی خیس و نم بماند علاوه بر بوی نامطبوع، پوسیدگی، از هم پاشیدگی و آسیب به ساختار فرش رخ می دهد که ضمانت ندارد و خسارات مالی زیادی را به دنبال دارد. قالیشویی در سرخاب یکی از شعب کارخانه قالیشویی کوهسار می باشد. در صورت نیاز به خدمات قالیشویی با کارخانه قالیشویی کوهسار در تماس باشید.

نحوه پاک کردن رطوبت و بوی آن از فرش در قالیشویی لشگرآباد

اگر رطوبت به فرش نفوذ کرد، اولین و مهمترین مرحله تبخیر رطوبت با استفاده از وسایلی مانند سشوار یا قرار دادن فرش در زیر نور آفتاب است تا کاملا خشک شود. راه دیگر این است که فرش را در جای مناسبی در فضای باز و روی سطح صاف قرار دهید تا جریان هوای آزاد آن را خشک کند و یا در صورت عدم امکان می توان پنجره اتاق را باز گذاشت تا جریان هوا جریان یابد.

قارچ ها و کپک ها با نفوذ رطوبت یا ریختن مایعات مختلف روی فرش شروع به رشد می کنند. با فعالیت و رشد قارچ ها و کپک ها در بافت فرش بوی نامطبوع کپک زده تولید می شود که آزاردهنده است. چندین راه آسان و کاربردی برای از بین بردن این بوی نامطبوع وجود دارد. بی کربنات سدیم یا جوش شیرین کاربردهای زیادی دارد که یکی از آنها رفع بوی نم و رطوبت است. مقدار کافی جوش شیرین را روی ناحیه آسیب دیده بپاشید و چند ساعت صبر کنید (توصیه می‌شود اجازه دهید جوش شیرین به مدت 24 ساعت بماند تا تاثیر بهتری داشته باشد).

سپس می توانید از جاروبرقی برای جمع آوری جوش شیرین از روی فرش استفاده کنید. این کار را به آرامی انجام دهید تا زمانی که جوش شیرین کاملاً پاک شود. همانطور که گفته شد تجمع و رشد قارچ ها در فرش نمناک باعث ایجاد بوی نامطبوع و کپک زدگی می شود که باید از بین برود. آهک می تواند قارچ ها را از بین ببرد و به بافت فرش آسیبی وارد نمی کند. برای این کار، آهک را برش بزنید، برش ها را روی قسمت مرطوب فرش قرار دهید و چند دقیقه صبر کنید تا تاثیر بگذارد.

سپس برش های آهک را از روی فرش جدا کرده و با جارو برقی تمیز کنید. همچنین می توانید محلول آهک و آب ولرم را روی قسمت مرطوب اسپری کنید و بگذارید کاملا خشک شود. می توانید این کار را چندین بار تکرار کنید و سپس با جاروبرقی تمیز کنید. سرکه سفید در از بین بردن بوی رطوبت از فرش و از بین بردن قارچ های رشد یافته در قسمت مرطوب فرش نیز موثر است. برای این کار کمی سرکه سفید را با آب ولرم و کمی شامپو فرش مخلوط کنید.

مقدار کمی از این محلول را روی قسمت مرطوب اسپری کنید. اجازه دهید محلول حدود 30 دقیقه بماند تا اثر کند و خشک شود و سپس با جاروبرقی تمیز کنید. اگر بوی نامطبوع همچنان مشکل ساز است، این فرآیند را چندین بار تکرار کنید. جهت دریافت خدمات قالیشویی در کمالشهر با کارخانه قالیشویی کوهسار در ارتباط باشید. کارخانه قالیشویی کوهسار بهترین قالیشویی در کمالشهر می باشد.

هزینه قالیشویی در لشگرآباد
هزینه قالیشویی در لشگرآباد

در پایان لازم به ذکر است در صورتی که روش های ذکر شده بوی نامطبوع فرش نمناک را به دلیل قرار گرفتن طولانی مدت در معرض رطوبت از بین نبرد، برای رفع مشکل به قالیشویی های معتبر همچون قالیشویی در لشگر آباد مراجعه نمایید. در صورت نیاز به خدمات قالیشویی در افشاریه با کارخانه قالیشویی کوهسار در ارتباط باشید. کارخانه قالیشویی کوهسار ارائه دهنده انواع خدمات قالیشویی در افشاریه می باشد.

هزینه خدمات قالیشویی در لشگرآباد

قالیشویی کوهسار با مجوز رسمی از اتحادیه قالیشویان، بیش از ده سال است که در حال خدمت رسانی به همشهریان محترم است. افتخار ما در این مدت رضایت و خشنودی همیشگی مشتریان بوده است که انگیزه ما را در کار خود مضاعف نموده است. برای اطلاع از هزینه خدمات قالیشویی در لشگرآباد با ما در تماس باشید.

نحوه پاک کردن رطوبت و بوی آن از فرش در قالیشویی لشگرآباد چگونه می باشد؟

اگر رطوبت به فرش نفوذ کرد، اولین و مهمترین مرحله تبخیر رطوبت با استفاده از وسایلی مانند سشوار یا قرار دادن فرش در زیر نور آفتاب است تا کاملا خشک شود. برای خواندن ادامه مطلب با ما همراه باشید.

ویژگی های قالیشویی در لشگرآباد چیست؟

برای اطلاع از ویژگی های قالیشویی در لشگرآباد پیشنهاد می کنیم این مقاله از قالیشویی کوهسار بهترین قالیشویی در لشگرآباد را مطالعه کنید.

5/5 - (5 امتیاز)

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.